Beğen 88

En Güzel Roman Oyun Havaları 2018 Roman Düğün Müzikleri

bulunamadı ..

 

Romanların zengin Müzik ve oyun kültüründen esinlenmiş 2018 in en güzel ve en çok dinlenen roman dans düğün havaları müzik listesini burada dinleyebilirsin. Roman tarzı göbek atmalık kıvrak şarkılar günümüzde adeta vazgeçilmezimiz olmuş durumda. Heleki bir roman düğününe katılacaksanız ve sizden birkaç parça isteniyorsa bu listeden mutlaka faydalanmalısınız. Değişik tarz ve nefeslerden oluşan Eserler tamamen tanıtım amaçlı olup indirme işlemi uygulanmamaktadır.

 

roman havaları 2018 dans müzikleri

roman havaları 2018 dans müzikleri

 

#// Roman Gençler
Geçengün manisada bir roman mahallesine gitmiştik iş için . İnanırmısınız gençleri okadar güzel oynuyorki tek yapabildiğimiz ayak uydurmaya çalışmak ve instagramda canlı yayın yapmak.Oyun havası onlarci bir yaşam tarzı kendi benliklerinin aynası gibi adeta . Bir okadarda güzel ve yüreği temiz insanlar olduklarınıza belirtmem gerekiyor. Kendileri ile güldük eylendik ve çok güzel bir gün geçirdik. Güler yüzlü tavırları ve komik mizaçları insanları kendilerine adeta hayran bırakıyor diyebilirim . Baya bi etkilenmiş olsam gerek ki burada bahsetme ihtiyacı duyuyorum .

 

Güzel şarkılar ile ilgili eksik gördüğünüz veya bu şarkı bu listede olmalı dediğiniz parçaları bizlere aşağıdaki yorum formu aracılığı iletmekten çekinmeyiniz. Sizin için müzik listemizi mutlaka güncelleyeceğiz.

Keyifli dinlemeler dilerim.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

error: Çok Ayıp İndirmek Yok Lütfen Satın Al !!