Beğen 10

Türkçe Rap Müzik 2018 Hip Hop Şarkılar Listesi Dinle

bulunamadı ..

Türkçe rap müziğin birbirinden başarılı rapçıların 2018 yılında en çok dinlenen ve en sevilen müziklerini şarkı listesi şeklinde dinleyebilirsin. Hip hop şarkılar içerisinde oldukça kaliteli çalışmalara imza atmış amatör ve bilindik sanatçılardan oluşan ve zamanın yıldıramadığı eserlerinin adeta kalıcılığı yakaladığı oldukça güzel çalışmalar mevcut.

 

türkçe rap 2018 hip hop

türkçe rap 2018 hip hop

 

Rap müziğin serüveni nereye kaçıncı yıllara belki yüzyıllara dayandığı hakkında hiç bir fikrim olmasada oldukça eskiye dayanan bir müzik tarzı olduğundan hiç şüphem yok. Başarılı sanatçıların kendi müzik evrelerine kendi tat ve soluklarını getirmesi ve bunu çeşitli platformlarda paylaşması sonucu oluşmuş bir organizasyondur.

 

Günümüz sanatçıları gibi yüksek bütçelere sahip olmasalarda bence hatırı sayılır bir kitleye hitap ettikleri ap açıktır. Bu başarılı sanatçılara gerekli değerin verilmesi ve kendilerine güzel fırsatlar verilmesi çok önemlidir. Bence şu anki sanat sanat olmaktan çıkmış durumda yine birşeyler var ise türkçe rap platformunda var .

 

Müzik listesi ile ilgili düşüncelerinizi yorum formu ile bildirebilirsiniz. Ayrıca eklememi istediğiniz bir şarkı olursa beni lütfen haberdar ediniz. Keyifli dinlemeler diliyorum.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

error: Çok Ayıp İndirmek Yok Lütfen Satın Al !!