Beğen 25

Yazın Dinlenen En Güzel 2018 Yaz Şarkılar Listesi

bulunamadı ..

 

Cıvıl cıvıl yaz şarkıları 2018 türkçe ve ingilizce listesi sizler için biçilmiş kaftan. En güzel ve en çok dinlenen yaz şarkılarını buradan dinleyebilirsiniz. Hareketli şarkılar kategorisine giren ve sanatçıların yaz aylarında çıkardığı ve ‘ işte görüyorsunuz anlatmaya gerek yok’ dedirten o güzelim şarkıları elimizden geldikçe sizler için bir araya getirmeye çalıştık.

 

Şen şakrak geçecek olan bu aylarda belki bir tatil köyünde belki bir yazlıkta veya bir termal havuzunda yada belkide plajda tenis oynamalık yüzünüzü güldürecek müzikleri yepyeni müzik playerimiz ile bir araya getirmeye çalıştık. Bir kullanıcımızın admin yaz ayları için özel bir liste yokmu demesi ile hazırlama ihtiyacı duyduğum ve önce kendim dinlediğim acaba bu olurmu ? diye sorguladığımız güzelim şarkılar bence tamda şarkıdinle.com takipçilerine has bir tazrda.

 

yaz müzikleri 2018

yaz müzikleri 2018

 

Bu yazımda türkçe yaz aylarında dinlemek için uygun müzik türlerine yer verdim. Dinleyici yorumlarına oldukça önem vermekteyim . Kullanıcı deneyiminizi bizimle aşağıdaki yorum formu aracılığı ile paylaşabilir veya eklenmesini istediğiniz o şarkı bu şarkı dediğiniz müzikleri eklememizi isteyebilirsiniz. Biz o şarkıyı kesinlikle ekleyeceğiz 😉

 

Keyifli dinlemeler yeni listelerde görüşürüz..

  • Karışık Şarkılar
  • 6 Mayıs 2018 tarihinde eklendi.
  • Yazın Dinlenen En Güzel 2018 Yaz Şarkılar Listesi için yorumlar kapalı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

error: Çok Ayıp İndirmek Yok Lütfen Satın Al !!