Beğen 2

Romantik Banyo Dekorasyon Önerileri

Romantik Banyo Dekorasyon Önerileri

Banyolar yoğun iş hayatının ve özellikle günümüzde stresli şehir hayatının ciddi bir şekilde yaşanması ile evlerimiz içinde değerini daha da arttırmıştır. Çünkü sıcak suyun insan üzerindeki rahatlatıcı etkisi ve stresi üzerinden atmaktaki etkili gücü ile bizim için çok değerlenmiştir.

Bu sebeple özellikle çiftler banyoların bu rahatlatıcı etkisini artırmak banyolarında bir takım romantik değişiklikler yapmak isterler. Bu değişiklikler farklı şekillerde uygulanabilir. Kişilerin zevkine göre değişmektedir.

  • Sade Ve Renk Ağırlıklı

Sade ve düzgün renk uyumu ile banyolar romantik hale getirebilir. Bu renkler, çiftlerin ilgisi ile şekillenebilir. Özellikle kırmızı siyah ve türkuaz bu renkler arasından en çok tercih edilenleridir. Banyonun çok nemli olmadığı zamanlarında küçük özelikle su üzerinde yüzebilen kokulu ve renkli mumlarla bu sade güzelliğe daha da güzellik katılabilir. Bunun yanında banyoyu çok boğmadan hafif bir tütsü yakılabilir.

romantik-tarz-banyo-dekorasyonu

romantik-tarz-banyo-dekorasyonu

 

  • Dekorasyon Ağırlıklı

Bu tip dekorasyon ağırlıklı banyolarda kendi zevkinize göre romantik bir takım dekorasyonlar kullanılabilir. Fakat bu dekorasyonların banyolarda doğal kullanılan eşyalar ile uyum sağlamasına özellikle özen gösterilmelidir. Aksi takdirde estetik açısından hiçbir güzel tarafı kalmayacaktır. Bu tip dekorasyonlarda özellikle işlevi olanlar örneğin bir sabunluk kullanılabilir. Ancak bu dekorasyonlarda nemden ve ıslaklıktan etkilenmeyecek olanlara özen göstermelisiniz.

Romantik-Banyo-Dekorasyonu 2018

Romantik-Banyo-Dekorasyonu 2018

  • Koku Ağırlıklı Banyolar

Bazı çiftler için renk ve dekorasyondan daha çok koku önem taşır. Koku çiftler için çok daha romantik bir his uyandırır. Bu sebeple kullanılabilecek temel araçlar tütsüler ve parfümlerdir. Banyo ortamından tütsü kokuları hem daha eski ve otantik olmaları sebebi ile hem de kokusunun daha etkili olması sebebiyle bu romantik zevki daha iyi karşılayacaktır. Fakat dumanın banyoya hakim olması engellenmeli gerekirse kapı veya cam açılarak arada bir koku dışarı çıkarılmalıdır.

 

  • Moda & Magazin
  • 20 Aralık 2017 tarihinde eklendi.
  • Romantik Banyo Dekorasyon Önerileri için yorumlar kapalı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

error: Çok Ayıp İndirmek Yok Lütfen Satın Al !!