Beğen 0

Kalben 2018 Ben her zaman Sana aşıktım / Sonsuza kadar

Sevilen sanatçı Kalben 2017 yeni çıkan albümü sonsuza kadar dan ben her zaman sana aşıktım şarkısını buradan dinle. 2018 şarkılarını sunmaya hazırlanırken kalben in yeni çıkan albüm ve şarkılarını bomba gibi bir müzik listesi ile sizlere sunmaya hazırlanıyoruz.

"Albüm kartonetini yazarken fark ettim ki bu albümde uzun şiirler yazmaktan hiç çekinmemişim. Kaybetmekten, korkmaktan, aşkımdan, kendimden eskisi kadar utanmamışım."

Deniliyor ise bu tam bir sanat eseri diyebiliriz. kalbenin şarkılarını aple music aracılığı ile satın alabilir veya dinleyebilirsiniz. benim düşünceme göre türkçe müzik ve sanat camiasına hatırı sayılır ve yadsınamaz bir katkısı olmuştur.
Hayranları tarafından oldukça sevilen bir kişiliğe sahiphit. Biz dinlerken keyif aldık umarım sizlerde dinlemekten keyif alırsınız. Başka bir şarkıda görüşmek dileği ile . Hoşçakalın …

kalben sonsuza kadar ben hep sana aşıktım resimleri images 2018

kalben sonsuza kadar ben hep sana aşıktım resimleri images 2018

Google: Kalben boxca dinle , Kalben fizy dinle , Kalben yotube müzik , Kalben apple music şarkıları ,Ben her zaman sana aşıktım dinle , Ben her zaman sana aşıktım sözleri


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Çok Ayıp İndirmek Yok Lütfen Satın Al !!