Beğen 22

Murat Boz 2018 Yeni Albüm Şarkıları Dinle

Sanatçı Murat Boz‘un 2017 ve 2018 deki yeni çıkan albüm ve şarkılarını müzik listesi şeklinde dinle. Türkçe pop un en güçlü isimlerinden birtanesi olan murat boz ; Kaliteli müzik anlayışı , kendine has tarzı ve çılgın bir hayran kitlesi ile ap ayrı bir yere sahip. Murat bey içten ve samimi mizacı ile çoğu kez haranları tarafından beğenilen eserler orataya koymuştur.


#/ Murat Boz ve çılgın bir pop deneyimi
Pop müzikte çok az rakibi bulunduğunu söylemekte büyük fayda var . Ayrıca şahsen çıkgın bir hayranı olduğumu belirtmeden edemeyeceğim. Bana kalırsa büün şarkıları benim için ayrı bir güzelliğe sahip ancak yinede zevk meselesi . Seveni var sevmeyeni var , herkes beğenecek değil tabi .En güzel murat boz şarkılarının ve en çok dinlenenlerin yer aldığı bu güzelim müzik listemizi yukarıdaki player aracılığı zahmetsiz ve otomatik geçişli bir şekilde dinleyebilirsin.


Tek yapman gereken play tuşuna basmak ve müziğin keyfini çıkarmak. Keyifli dinlemeler diler albüm ile ilgili yorumlarını beklemekteyimm.

murat boz 2017 ve 2018 resimleri images png

murat boz 2017 ve 2018 resimleri images png

#/ ŞARKI LİSTEMİZDE BULUNAN MÜZİKLER
▶Murat Boz – Adını Bilen Yazsın
▶Murat Boz – Janti
▶Murat Boz – Özledim (Official Video)
▶Murat Boz – Yana Done
▶Siyah Gün
▶Temelli
▶Yüzüm Yok
▶Bir Dünya
▶Can Havli
▶Direniyorsun
▶Elveda Deme

Google Boot’s :
Murat boz janti albüm dinle , Murat boz 2018 şarkıları dinle, murat boz yeni albüm dinle, murat boz müzikler listesi dinle, yeni çıkan murat boz müzikleri

Murat Boz

Sitemizde sanatçıya ait toplam 1 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

error: Çok Ayıp İndirmek Yok Lütfen Satın Al !!