Beğen 3

Seymen Fm Canlı Dinle - 107.0 Radyo Seymen

bulunamadı ..

 

 

Orta ve iç anadolu kesiminin vazgeçilmez radyo kanalı Radyo seymen fm 107.0 frekansında canlı olarak dinleyiniz. Seymen fm in en güzel ve en çok dinlenen şarkılarını yöresel müziklerini 2018 yeni yayını ile websitemizden dinleme imkanı bulabilirsiniz.

seymen fm canlı dinle

seymen fm canlı dinle

Radyo seymen fm i ara ara açarım . Yer yer bazen ankara havaları bazen yöresel müzikler bazende değişik çeşit çeşit şarkıları ile gönüllerimizde taht kuran bu güzel radyoyu dinlemek insana çoğu kez mutluluk veriyor. Kaliteli dj leri ve muhteşem radyo yayını ile yüksek kalitede müzik dinleme imkanı sunmaktadır.

 

Rayo seymen fm i yukarıdaki player aracılığı ile kesintisiz online dinleyebilirsiniz. Radyonun beğendiğiniz şarkılarının isimlerini aşağıdaki yorum formu aracılığı ile iletmeniz durumunda sizin için playerin 2. sırasına beğendiğiniz şarkıyı ekleyebiliriz .

 

Websitemizden diğer bütün radyoları radyolar sekmesinde bulabilir ve sevdiğiniz radyoları dinleyebilirsiniz. Ayrıca seymen radyonun top 20 ve top 40 şarkılar listesi mevcuttur. bu listeler ara ara resmi vebsitesinden yayınlanıyor olsada çoğu kez ihmal edildiğini söylemekte fayda var. Sonuçta bir hizmet veriliyor ise bunun en iyi şekilde yapılması gerekmez mi ?

 

Keyifli dinlemeler dilerim.

  • Canlı Radyo Dinle
  • 7 Mayıs 2018 tarihinde eklendi.
  • Seymen Fm Canlı Dinle - 107.0 Radyo Seymen için yorumlar kapalı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

error: Çok Ayıp İndirmek Yok Lütfen Satın Al !!