Beğen 21

Slow Türk Top 40 Mayıs 2018 Listesi - Radyoyu Canlı Dinle

bulunamadı ..

Aşkın radyo kanalı olarak bilinen 95.3 frekansındaki slow türk fm top 40 Mayıs 2018 ayı en güzel şarkılar listesini burada dinle. En çok dinlenen slow türk radyosunda çalan şarkıları top 10 ve top 20 listelerini dinleme imkanını sizlere sunmuş durumdayız. Top listesi için henüz indirme linklerimiz bulunmamaktadır . Ancak zannediyorum ki çoğu anrakadaşım farklı alternatif kanallar aracılığı ile çoktan indirmiş olacaklardır.
Şarkıdinle.com olarak korsan müzik indirmeyi kesinlikle kınıyoruz. İlgili sanatçılarımıza destek olmak için dr. com ve esenshop. com , itunes music ten satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Güncelleme : Öncelike 2018 yeni yılımız kutlu olsun . Yeni yılda en güzel slow türk müziklerini sizler için hazırlamayı sürdüreceğiz . Kaliteli slow türk şarkıları ve diğer müzik alanları için en iyi müzikleri dinlemenize yardımcı oluyoruz.
Güncelleme 2 : Müzik listemiz güncellenmiştir. Şarkılar yenilenmiş ve eklemeler yapılmıştır.dr com dan faydalınalarak resmi olarak yayımlanan liste örnek tutulmuştur.Slow türk aşkın şarkıları yayındadır.yeni player ile ilk sırada slow türk fm canlı yayını yer almakla birlikte aşağısında slow türk fm de en çok dinlenen 20 den fazla yeni müzik eklenmiştir.


#/ Slow Dokunuşu
Aşkın en güzel rengi bencede ve diğer dinleyici arkadaşlarcada slow türk tür . Slow türk kalbe uzanan bir el gibi bir nağme gibi aşk gibi sevgi gibi bir radyo . Slow türk kendi gibi bir radyo .

Slow türk’ün egzotik müzik ziyafetine hepimiz davetliyiz . Listemize eklememizi istediğiniz bir şarkı olrusa lütfen bizlere bildiriniz.


#/ TOP 10 LİSTESİNİN İLKLERİ
▶. Oğuzhan Koç – Bulutlara Esir Olduk
▶. Gülşen – Yıkım Kararı
▶. Bengü & Hakan Altun – Sanki
▶. Ziynet Sali – Ağlar Mıyım Ağlamam
▶. Berkay – Bana Sen Gel
▶. Murat Dalkılıç – Rivayet
▶. Emre Aydın – Sen Beni Unutamazsın
▶. Mustafa Ceceli – İyi Ki Hayatımdasın
▶. Nilüfer – Seni Kimler Aldı
▶. Sinan Akçıl Ft.Ferah Zeydan – İyi Değilim
▶. Aydın Kurtoğlu – Pişman
▶. Fatma İşcan – Son Söz Aşk
▶. Zakkum – İkimiz De Yorgunuz


#/ RESMİ OLARAK YAYIMLANAN TOP 10

slow türk top 40 aşkın şarkıları , slow türk images

slow türk top 40 aşkın şarkıları , slow türk images

 Google Boot’s :
Slow türk 2017 top 20 listesi , slow türk 2018 top 40 şarkıları dinle, slow türk fm canli dinle


Yorumlar

  1. muzy dedi ki:

    slow türk bir başka aşkın değişmez radyosu ..

error: Çok Ayıp İndirmek Yok Lütfen Satın Al !!