Beğen 38

Demet Akalin 2018 Yeni Albümü Şarkıları Dinle

Türkçe pop’un eni Demet akalin 2017 ve 2018 yeni çıkan albüm şarkılarını liste halinde dinle . Online ücretsiz demet akalin son şarkılarını player listesi şeklinde otomatik geçişli zahmetsiz ve yüksek kalitede dinleme imkanı bulabilirsiniz. Demet akalın şüphesiz her yapıtı ayrı bir başyapıt olarak değerlendirilmeyi hak eden nadide sanatçılarımızdan bir tanesi . Yayımlanan albümleri ve şarkıları radyo ve tv kanallarında top 40 listelerinde uzun dönemler boyunca tahtını kimseye kaptırmadığı başlı başına bir gerçek.

#/ Demet Aşkı adına 🙂

Üstelik güzel sanatçımızı sevmeyen yok ! . Korkunç bir hayran kitlesi olduğunu söylememizde fayda var . Youtube , fiziy veya boxca gibi kanallarda en çok izlenen milyonların tıkladığı klipler arasında yerini kesinlikle alıyor.
Bu listemizde demet akalinin en popüler şarkılarından oluşan bir liste oluşturdum. Listemizdeki şarkıları beğeneceğinizi umuyorum çünkü demet akalinin şarkılarını birçok kişi sever.

Websitemizde yayımlanan müzikler ile ilgili yorumlarınızı bizlere iletmeniz bizler için çok önemlidir. Keyifli dinlemeler dilerim.

Demet akalin 2017-2018 resimleri

Demet akalin 2017-2018 resimleri
#/ Demet akalin Rakipsiz albüm Şarkı isimleri
▶Demet Akalın – Hayalet
▶Demet Akalın – Nazar
▶Altın Kafes
▶50 Cevapsız Arama
▶Damga Damga
▶Gazino
▶Demet Akalın – Ah Ulan Sevda
▶Vereceksen Ver
▶Bu Defa Son
▶Cinayet
▶Dürbün
▶Rakipsiz
▶Kaybedenler Kulübü
▶Hürmetler
▶Tabu
▶Efeler


#/ Google amca:
Demet akalin rakipsiz dinle, demet akalin son albüm dinle, demet akalin 2017 dinle, demet akalin 2018 son albümü dinle, demet akalin en sevilen şarkıları

Demet Akalin

Sitemizde sanatçıya ait toplam 1 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.


Yorumlar

  1. abdulla dedi ki:

    Demet akalin album ve sarkilari cok guzel.

error: Çok Ayıp İndirmek Yok Lütfen Satın Al !!