Beğen 31

Rusça Şarkılar Listesi 2017 & 2018 Rus Dance Hit Müzikler

Rusça en güzel en sevilen 2017 ve 2018 yılına özel rus hareketli şarkılar listesini dinle ! . Dance müzikleri pop ve slow şarkıları ile ile ün salmış rus sanatçıların şarkılarını ve rusyada en çok dinlenen şarkıların yanı sıra en çok beğenilen müzikler online ücretsiz ruça dilinde sizler için müzik listesi oluşturduk.

#/ Rusça Şarkılara genel anlamda bakış
Rus şarkıcılar genelde eurovision şarkı yarışmalarında ülkelerini en iyi şekilde yansıttıklarını gördük. Nitekim bu tür aktiviteler ülkelerin sanat eserlerini dünyaya yansıtmaları için oldukça önemli bir rol oynadığını bilmeyenimiz yoktur. Ben şahsen rusların en çok dansları ön plana çıkan şarkılarını daha çok seviyor ve dinliyorum. Bu tür aktivitelere önem verilmeli ve türkiye de bu aktiviteye bu yıl 7 yıl aradan sonra katılacak , iyi yerlere gelmesi ve türk sanatını ön plana çıkarmasını temenni ediyoruz.

Bizim kampüste bir rus arkadaşım vardı Maksat magimov isminde . Onu çok severdik . Belki herkesten daha az anlıyorduk ancak iyi huylu yüreği temiz insanlardan olduğu belliydi. Dinlediği şarkılar bana ilginç geldi ve webstemde yayınlamaya karar verdim . Umarım güzel şarkılardır 🙂

Güncelleme : Rusça şarkılar listesini bugün güncelledim . Rus vatandaşlarımız için titizlikle derledğimiz güzel bir çalışma olduğuna inanıyorum . Müziksiz kalmayın bizimle kalın .

Rusça dili akıcı ve seri bir dil portekizceye yakın gibi geliyor bana en azından kulak aşinalığı oluşuyor . Konuyu yine çok uzattık rusyada popüler şarkıları yayınlayıverdik . İsimler rusça olmasını istedim konunun orijinalliği açısından önemli olduğunu düşünüyorum .Keyifli dinlemeler diler yorumlarınızı tarafımıza mutlaka iletiniz.

rusça müzikler 2017 ve 2018 rus hit dance müzikler

rusça müzikler 2017 ve 2018 rus hit dance müzikler

#/ Rus müzikler listesinde çalan şarkıların isimleri 

▶Юля Паршута & Марк Тишман – Невыносимая (Премьера Клипа 2017)
▶Время и Стекло – На Стиле
▶T-Fest – Улети
▶Ерке Есмахан – Қайда
▶Andra – Shukar
▶Егор Крид & MOLLY – Если ты меня не любишь (премьера клипа, 2018)
▶Open Kids – Хулиганить (Official Video)
▶T-Fest Х Скриптонит – Ламбада
▶Мот feat. Ани Лорак – Сопрано (премьера клипа, 2017)
▶Jah Khalib – Лейла Премьера Клипа
▶PHARAOH – ДИКО, НАПРИМЕР
▶Время и Стекло – Back2Leto
▶Ольга Бузова – Мало половин (премьера клипа, 2017)
▶Клава Кока – Нету времени (премьера клипа, 2017)
▶Вера Брежнева – Близкие люди (Official video)
….

#/ Google Amca
hit rusça müzikler listesi , 2017 dance rus müzikleri , 2018 rusyada popüler müzikler , rusya pop şarkılar , rucça hareketli müzikler dinle


Yorumlar

  1. fatih dedi ki:

    emeğinize sağlık teşekkürler

  2. özmen dedi ki:

    çok çok nefis çok teşekkürler…

error: Çok Ayıp İndirmek Yok Lütfen Satın Al !!