Beğen 11

En Güzel Almanca Müzikler 2018 German Şarkılar Listesi2018‘İn Gelmiş geçmiş en popüler ve en çok sevilen Almanca Hit müziklerini sizler için müzik listesi haline bir araya getiriyoruz. En Çok dinlenen şarkılardan avrupa müzik kültüründen Gurbetçi arkadaşlar için almanyadaki radyolarda top 20 lerin zirvelerini zorlayan müzikler oluşan listemizi beğeneceğinizi düşünüyorum. Bu şarkılara ilave olarak eklenmesini istediğiniz parçaları mutlaka bizlere yorum formu aracılığı iletmelisiniz.


Bildiğiniz gibi avrupada müzik kültürü oldukça gelişmiş bir durumda. Tabi bu durum bizim ülkemizdede geçerli. Herneyse şöyle bir dolaşırken almanların kendine has müzik kültürleri oldukça ilgimi çekmeye başladı olsa gerek gkendim için güzel bir playlist oluşturmaya karar verdim. Ve bu şarkıları sizlerle paylaşıyorum .


Alman dans müziklerine hele hele bayıldığımız söylemem gerekiyor . Sahne şovları oldukça başarılı ve her anı izlenmeye değer diye düşünüyorum .
Bu listenin zamanla çok fazla şarkılarla dolacağına eminim . Sizden gelen yorumlar neticesinde listelerde sürekli olarak güncellemeler yapacağız. Keyifli dinlemeler diliyor müziksiz kalmayın diyorum 🙂


alman müzikler german music 2018 images

alman müzikler german music 2018 images

ŞARKILARIN İSİMLERİ İSE ŞÖYLE
▶Alligatoah – Lass liegen
▶CRO – Traum
▶ELIF – Unter meiner Haut
▶Juli – Elektrisches Gefühl
▶K.I.Z. – Hurra die Welt geht unter ft. Henning M
▶Marteria – Kids (2 Finger an den Kopf)
▶Marteria, Yasha & Miss Platnum – Feuer (Lila Wolken EP)
▶Nena ‎- 99 Luftballons
▶Revolverheld – Halt dich an mir fest ft. Marta Jandová
▶Sarah Connor – Wie schön du bist
▶SDP – Ich muss immer an dich denken
▶SIDO – Astronaut (feat. Andreas Bourani)

Google:
En çok dinlenen alman müzikler , Gelmiş geçmiş en güzel almanca şarkılar , German hit music 2018 , Avrupa müzikleri en çok sevilen


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

error: Çok Ayıp İndirmek Yok Lütfen Satın Al !!