Beğen 7

ispanyolca Hareketli Şarkılar Listesi 2018 Dance Hit Şarkılar

İspanyolca hareketli 2018 dance hit dans müzikleri dinle mek istiyorsan buyur gel :). İspanyolların en güzel ve hareketli pop dance müzikleri nin yanı sıra disko ve barların en eylenceli sahelerinin arkaplanında çalan fon müziklerine dinleyicilerimiz için yer vermiş bulunmaktayiz.

#/ İspanyol şarkılarına bir dokunuş

İspanyolca müzik dinlemeyi hep sevmişimdir ; nitekim ispanyolların enfes bir yaşam tarzı ve bunun yanı sıra müthiş bir sanat anlayışlarının olduğunu söylemeden edemiyeceğim . Buna bağlı olarak sanatın geliştiği yerde müzik ve dans gibi yan unsurlar oldukça ilerleme kat ediyor ve insanların düşünceleri ve sosyal yaşamlarının izlerini bu eserlerinde bulmak mümkün .
İspanyada insanlar şarabı ve dans etmeyi çok severler bunu ispanya seyahatlerinizde ufak bir gezinti yaparak keşfetmeniz hiç uzun sürmiyecektir. Bu yıl kendi radyolarında en çok dinlenen ve en çok sevilen şarkılar ile ilgili özellikle önemli çalışmalar yaptık.Bu kapsamda müzik sevkinize uyacak eserleri itina ile derlemiş olduk. Herkesin beğenisini toplamak oldukça zordur ancak ispanyolca müziklerin kendine has bir tadı ve tuzu olduğunu söylemekte fayda var.. Eee ispanyayı baya bi övdük , yürür gider böyle .

Güncelleme : ispanyol müzik ültürünün aşırı bir şekilde gelişmekte olduğu şu zamanlarda bu güzel eserleri dinleyicilere ulaştırdığımız için mutluluğumuzun bir sınırı yoktur .

Hadi bakalım keyifli dinlemeler diler yourmlarınızı bildirmeyi unutmayiniz..

ispanyolca 2017 ve 2018 şarkıları spain music new song

ispanyolca 2017 ve 2018 şarkıları spain music new song

#/ Şarkılar listemizde yer alan ispanyol müziklerinin isimleri ise şöyle

▶Shakira – Me Enamoré
▶No Method – Let Me Go
▶Anne-Marie – Ciao Adios
▶Imagine Dragons – Believer
▶Jax Jones – You Don’t Know Me ft. RAYE
▶The Chainsmokers & Coldplay – Something Just Like This
▶Kygo, Selena Gomez – It Ain’t Me (with Selena Gomez)
▶Sean Paul – No Lie ft. Dua Lipa
▶Bebe Rexha – I Got You
▶Sage the Gemini – Now & Later
▶Calvin Harris – My Way
▶Clean Bandit – Rockabye ft. Sean Paul & Anne-Marie
▶Zara Larsson – Ain’t My Fault
▶Willy William feat. Cris Cab – Paris

#/ Google Amca

ispanyol müzikler listesi 2018 , spain new dance hit music , ispanya hit şarkıları dinle , ispanyol şarkılar en güzel müzikler dinle, ispanyolca dans müzikleri


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

error: Çok Ayıp İndirmek Yok Lütfen Satın Al !!